Czas i koszty dostawy

Sklep Internetowy dywany.slask.pl dostarcza towary poprzez przeniesienie fizycznego posiadania towarów na Klienta, bez zbędnej zwłoki, po zawarciu umowy, jednak nie później niż w terminie 45 dni od dnia zawarcia umowy. Klient powinien wybrać sposób dostarczenia mu lub odbioru towaru przy składaniu zamówienia.

Przewidywany czas nadania przesyłki zawierającej zakupiony towar to:

  • od 1 do 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy, gdy jako formę płatności Klient od wskazał pobranie,
  • od 1 do 3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności przez Sprzedającego za zakupiony towar, gdy jako formę płatności Konsument wskazał przelew na Konto bankowe Sprzedającego.

Przewidywany czas dostarczenia to 2 do 5 dni od dnia następującego po nadaniu przesyłki, w zależności od wybranej formy dostawy. Całkowity i maksymalny termin dostawy towarów nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy, a w żadnym razie nie może przekroczyć terminu przewidzianego w pkt. 1

  • Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym kontakcie z Firmą Carpets Group Sp. z o .o.Sp.K jest odpłatny w kwocie 20,00 zł brutto.
  • Towary dostarczane są do Klientów przez firmę kurierską General Logistics Systems.
  • Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się nad adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia.

Koszt dostawy zależny jest od łącznej ceny zamawianych towarów, wielkości i wagi towaru oraz formy płatności. Kalkulacja ostatecznego kosztu dostarczenia towaru dokonywana jest przy składaniu zamówienia - w Koszyku, przed zawarciem umowy sprzedaży.

Waga przesyłki Przedpłata (przelew na rachunek bankowy Pobranie (zapłata w momencie wydania przesyłki przez przewoźnika

  • do 30 kg 20,00 zł 25,00 zł
  • do 50 kg 77,00 zł 82,00 zł + 0,15 % wartości przy kwocie 5 000,00zł- 11 000,00 zł
  • odbiór osobisty 20,00 zł
  • UWAGA! Dywany do 200 cm zwijamy w rulon, pozostałe składamy w kostkę. Dywany zwijane w kostkę winny być rozpakowane niezwłocznie po ich otrzymaniu- w celu rozprostowania i uniknięcia powstania załamań!

Klient może także dokonać odbioru towaru we własnym zakresie i na własny koszt w jednym z punktów odbioru, które wskazane są na stronie http://www.dywany.slask.pl Towar gotowy winien być do odbioru w następujących terminach: od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:00

O dokładnym terminie gotowości towaru do odbioru z wybranego punktu odbioru osobistego Klient informowany jest pocztą elektroniczną.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl